Zum Inhalt springen

Konzultant/ka EPR systému (m/w/d)

Na místě
  • Praha, Praha, hlavní město, Česko
Consulting

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

  • Zpracování dílčích projektů pro zavedení MS Dynamics 365
  • Analýza zákaznických požadavků a firemních procesů
  • Vypracování koncepcí řešení se zapracováním zákaznických změnových požadavků, a to ve spolupráci s jednotlivými firemními odděleními zákazníka
  • Vedení a spolupráce s vývojáři pro realizaci změnových požadavků
  • Převzetí a test naprogramovaných změnových požadavků
  • Nastavení a parametrizace MS Dynamics 365
  • Vedení školení klíčových uživatelů a workshopů u zákazníků
  • Podpora zákazníků během Go-Live
  • Úzká spolupráce s našimi německými kolegy

Nabízíme Vám:

  • Zajímavé, mezinárodní pracovní prostředí s pestrou pracovní náplní
  • Práce na českých i mezinárodních projektech
  • Mladý tým zkušených expertů v oblasti Microsoft Dynamics
  • Sledování nových trendů a technologií
  • Možnosti osobního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Požadavky pracovní pozice

Požadavky:

  • Velmi dobré komunikační a prezentační končené SŠ/VŠ vzdělání
  • Orientace na informatiku, případně jiné odborné vzdělání s odpovídajícími zkušenostmi
  • Samostatnost a analytické myšlení
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, umění prezentace nutná
  • Komunikativní a písemná znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Výhodou znalost metodiky projektového řízení výhodou (Prince2, PMI, IPMA, SureStep),
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • AJ, NJ

Máte zájem?

Pošlete nám své strukturované životopisy na adresu prace@xalution.com

Těšíme se na Vás!

nebo